NeoProtech Güç Paketleri:

NeoProtech Güç Paketleri elektrik enerjisi ile çalışan hassas cihazların kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlayan ve sürekli çalışması gereken cihazların elektrik kesintilerinden etkilenmemesini sağlayan ürünlerdir.

Güç paketleri sayesinde hem endüstriyel hem de ev kullanımında yaptığınız işlerin sürekliliğini ve aksamamasını sağlar. Cihazlarınızı ani elektrik kesintisinden, faz kaybı, düşük ya da yüksek gerilim durumlarından korur. Ayrıca kısa devre koruması da sağlar.

NP-9V Hakkında Bilgiler:

9 Volt olan bu ürün 9 Volt ve ucu uygun olan cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde çalışır. Taşınabilir ve hafif tasarımı ile günlük hayatta her alanda kullanılabilir.

Elektrik kesintisi durumunda cihazınız çalışmaya devam edecektir. Elektrik kesintisi uzun sürdüğünde ve Güç Paketi cihazınızı çalıştıramadığı durumlarda elektrikler geldiğinde cihazınıza güç vermeye devam edecektir.

NeoProtech Güç Paketleri ve Güç Paketlerini şarj etmek için kullanılan adaptörler şarj esnasında ısınabilir. Dolum tamamlandığında Güç Paketi ve adaptörün sıcaklığı normale dönecektir. Güç Paketlerini tam kapasite kullanabilmek için NeoProtech’in tavsiye ettiği adaptörleri kullanınız.

NeoProtech Güç Paketleri aşırı yük, düşük yük, yüksek voltaj ve kısa devre durumlarında kendini korumaya alır.

Cihazınızın adaptörünü NeoProtech Güç Paketine, Güç Paketinin çıkışını da cihazınıza takılarak kullanılır.

Kullanım alanlarına örnek vermek gerekirse Modem ve Switch Cihazlarında kullanılabilir.


Icon

Endüstriyel Cihazlara UygunlukVoltaj ve Soket Seçenekleri

Icon

Cihaz KorumasıVoltaj ve Akım Koruması

Icon

Uzun Çalışma SüresiVerimli Lityum Güç Hücreleri

Icon

EkonomikGeleneksel UPS'e Kıyasla

Image

Ömür

Bildiğimiz UPS'lerde ortalama 2 yılda akü komple bitmiş durumdayken, NeoProtech güç paketlerinde en az 5 yıl kullanım ömrü bulunmaktadır. Ayrıca kapasite göstergesi ile bitiş süresi planlanabilir.

Ağırlık

Geleneksel UPS'lere kıyasla 400 gr ağırlığıyla hafif ve taşınabilir olması iş gücünden tasarruf ettiriyor ve ufak boyutuyla Geleneksel UPS'ler kadar yer kaplamaz.
Image
Image

Kuru Aküye Kıyasla;

NeoProtech güç paketleri yeni nesil Lityum depolama hücreleri kullanır. Dokunmatik bilgisayarlar için önerilen güç paketlerinde 4 saat'e kadar çalışma performansı sunar.
Image
Copyrights © 2021 All Rights Reserved by NeoProtech.